Home

Boule u psa na boku

Dobrý den, máme 5let starýho kokršpaněla udělala se mu boule na pravém boku jak končí žebra ve velikosti vejce a je tvrdá náš veterinář nám pouze řekl at sledujeme jestli se zvětšuje ale je stále stejné už přes pul roku... vůbec mu to nevadí nebolí nereaguje na to nijak. jen když ho ostříháme tak to vypadá neesteticky. jinak ještě do toho měl už 4krát epileptický záchvat si myslíme uvažuji o změně veterináře a zajímalo by mě jestli se stím. Dnes 11:39. XXX.XXX.235.209. Dobrý den, jdu si k vám pro radu zda už jste se s tím setkali. Mám bígla jsou mu 3 roky je to asi týden co jsem si všimla malé bulky na boku u pejska. Bulka je jen vidět ale na pohmat cítit není. Ještě dodám že když pejsek stojí rovně bulka vidět není ale jakmile se nějak nahne tak bulka vidět. Otázka 23.8.2021 Pes. Dobrý den, měla bych dotaz ohledně našeho pejska, nedávno jsem si všimla menší bouličky na boku na levé straně. Když se snažím bouličku nahmatat tak jako by tam nebyla, opravdu na pohmat nic cítit není, nevíte co by to mohlo být? Jinak pejsek v pořádku, chuť k jídlu má a je hravý. Ještě dodám. Odpověď na dotaz boule na boku. Dobrý den, takhle na dálku je velice těžké určit původ útvaru. Bouličky, které vzniknou po štípnutí hmyzem jsou obvykle teplé, bolestivé, pokud by se jednalo o štípnutí včelou, je možné v centru bouličky nalézt žihadlo. Pokud pejsek skákal a upadl, může se jednat o hematom (modřina) Zdravím, chtěla bych slyšet názor odborníka na zvětující se bouli našeho psa Berta- křížence kanadsko-amerického ovčáka s labrador retriever. Je mu 11 let, v jeho 9-ti letech jsme pořídila dalšího psa, takže Bert začal zase pořádně žrát a pohybovat se. Boule se objevila před rokem, dala se lehce obejmout sevřenou dlaní

Ne každý popel se ale hodí jako hnojivo. Tukové boule neboli lipomy jsou nezhoubné nádory z tukové tkáně, které pomalu rostou pod kůží a v podkožní tkáni. Obvykle se jedná o měkké útvary, které mohou postupem času dorůst do větších rozměrů a mohou zvířeti bránit v normálním pohybu Abscesy jsou častější především u divoce žijících koček a nekastrovaných kocourů. Před započetím léčby se musí vyčistit a vydrénovat, vysvětluje veterinář Marek Galbinec z veterinární kliniky Vethope. Velmi rychle také rostou boule jako alergické reakce například po bodnutí hmyzem Boule vzniklé jako abscesy po pokousání jsou často infikovány, proto se v léčbě používají antibiotika a protizánětlivé léky. Abscesy jsou častější především u divoce žijících koček a nekastrovaných kocourů Boule či bulky se v srsti koček mohou tvořit z několika důvodů, ať už jsou to záněty, ekzémy, či nádory. Vždy je třeba tyto projevy řešit a nepodceňovat, protože se může jednat o závažné onemocnění

Boule na boku iFauna

Včera večer jsem přišla že má muj pejsek bouličku na boku, přesněji asi na konci žeber. Je velká asi jako půj vajíčka nebo půl dlaně. psi. Vložit novou otázku. Odpovědět . Boule na boku Od: dogs9829 09.03.14 14:43 odpovědí: 1 změna: 09.03.14 14:58 Pokud je starý, má problémy s nohama, trpívají na zadní, ta boule může být zduřenina po nějakém škrábnutí, pokud se v poslední době s nějakým hafem porvala nebo to taky může být nádor ( u staršího psa) Boule na těle psa, Boule v srsti koček, Boule u psa po očkování, Kožní nádory u psů, Alergická reakce na očkování u psa, Beta bojovnice leží na dně, Fibrom u psa, Lovecká plemena - retrívři, přinašeči, Špatná funkce sleziny u psů, Kožní problémy u psů, Výcvi ptá se doktor. Našel jsem to včera, předtím to tam nebylo, odpovídám. Tak Vašeho psa vyšetříme a podíváme se, jestli nemá někde další, říká lékař a jeho ruce prozkoumávají povrch Benovy kůže. Jistěže. Tady je ještě jedna podobná, prohlašuje doktor a ukazuje mi malou, kulatou, pohyblivou bulku na boku mého psa

Dobrý den, Dnes jsem si všiml u svého psa poměrně velké boule plné krve na zadku. Bouli jsem vymačkal a možná v ní bylo i trochu hnisu. Byla veliká asi 4x4 centimetrů. Také mi přišlo že vykašlal malinko zakrvácených slin ale tím si nejsem jistý Boule na pupiku,poradna,odpovědi na dotaz HLEDEJ Více než 500 000 odpovědí na vaše otázky Boule u psa Další informace : Boule na boku Další informace : Betta Bojovnice boule na ploutvy Další informace : 3 mým neonkám se udělala na bříšku velká boule Boule u kočky. Zdravím, dnes jsem si všimla, že náš kocourek (11 let) má na boku jakousi bouli.Tak bych se ráda zeptala zda někdo neví dle přílohy v podobě fotky o co by se mohlo jednat? Nechci odpovědi typu zajděte k veterináři. Doma se mu to krásně hojilo, pejsek čilý a vypadal dobře.po půl roce se mu objevila boule na pravé straně krku. A dost rychle narostla, než jsem si jí stihla pořádně všimnout. Odhodlávám se k veterináři, ale mám velké obavy

Boule u psa na boku. Boule psa na boku mohou být novotvary maligní nebo benigní. Benigní (nezhoubné) nádory charakterizuje pomalý růst. Nerozšiřují se do ostatních částí organismu mimo kůži. Mohou však dosahovat velkých rozměrů,. Boule na těle psa. Tukové boule neboli lipomy jsou nezhoubné nádory z tukové tkáně, které pomalu rostou pod kůží a v podkožní tkáni. Tak jako tak by měl váš veterinář vždy vidět jakýkoliv nový útvar, který pozorujete na těle svého psa Dobrý den, Dnes jsem si všiml u svého psa poměrně velké boule plné krve na zadku. Bouli jsem vymačkal a možná v ní bylo i trochu hnisu. Byla veliká asi 4x4 centimetrů. Také mi přišlo že vykašlal malinko zakrvácených slin ale tím si nejsem jistý ; Boule na krku u psa (Petra, 5. 4 Boule na těle psa - ceskaveterina . Tento nádor se většinou vyskytuje u starších psů a objevuje se na kůži. se zaměřují na využití imunitního systému psa k boji proti rakovinotvorným buňkám. Počáteční výsledky výzkumu jsou velice slibné. Čtěte více Nejčastější typy rakoviny a nádorů u psů - 2. část. Lipomy

Nově vzniklá boule pod kůží by měla být vyšetřena lékařem. Kromě fyzikálního vyšetření (bolestivost, pohyblivost vůči okolním tkáním) je vhodné zeptat se na známky infekce (hlavně zvýšená teplota).Ze zobrazovacích metod lze doporučit ultrazvuk a při pochybnostech je možné odebrat z neznámého ložiska vzorek a nechat ho histologicky vyšetřit Boule na boku u psa. Přidejte téma Přidejte téma Otočit řazení příspěvků hannie. 22.2.2015 12:36. XXX.XXX.61.2. Dobrý den, máme 5let starýho kokršpaněla udělala se mu boule na pravém boku jak končí žebra ve velikosti vejce a je tvrdá náš veterinář nám pouze řekl at sledujeme jestli se zvětšuje ale je stále stejné Zatímco boule na boku pokračuje ve svém zmenšování a je již téměř neznatelná, boule na hlavě znamená velký problém. Ve čtvrtek, 15.4., je zase o něco větší než v pondělí. Ori potřásá hlavou, má tendenci si bouli škrábat ; boule na boku Zdraví a výživa Při správné délce by měl dráp u stojícího psa končit přibližně 2 mm nad povrchem, na kterém stojí. Pokud už pozorujeme zakrucování a přerůstání, je nejvyšší čas začít zkracovat. Růst je stejně jako u lidí různě rychlý. Packy je tedy nutné kontrolovat pravidelně boule na koberci,poradna,odpovědi na dotaz

'Bulka' na boku u pejska iFauna

1. Boule na rameni,poradna,odpovědi na dotaz. Boule v jazyku, co s tím? Dobrý den, včera během dne mně začal bolet jazyk (mám v něm víc jak rok piercing, občas se mi stává, že když se mi změní tlak, natače a bolí), postupovala jsem tedy jako normálně a na noc si piercing vyndala
  2. Boule pod okem u psa Boule pod okem u psa RadaVeterináře . Boule pod okem u psa. Otázka 19.4.2020 Pes Dobrý den, včera se objevil u našeho psa otok_boule pod okem. Nevíme od čeho to má. Mysleli jsme že je to alergická reakce na bodnutí hmyzem, nebo od zubů. Pes ale žere normálně, nevypadá že by ho to bolelo ; Boule pod okem u psa
  3. Tuková boule u psa Jitka 1.8.2016 10:06 Dobrý den, mám k Vám velkou prosbu.Vloni se mé 11leté fence udělala na pravé zadní noze boule o velikosti cca6cm posléze ji praskla a vytékalo zní něco jako žluklé máslo i to tak vonělo vše bylo vyčištěno.Ale letos boule opět narostla a dnes vnoci opět praskla co udělá veterinář odstraní bouli a zašije,

'Boulička' na boku u pejska RadaVeterináře

boule na boku - pejska

Dobrý den, jen přidám naší zkušenost. Máme 3 letého hovíka a boulička se nám udělala na boku. Neustále se na ní obnovuje stroupek (tedy spíš loupe kůže). Byli sme s tim u veta a ten nám řekl, že je to zanesené mazový váček (nebo tak nějak) a že to psovi nevadí jen se to v žádném případě nemá mačkat Pes boule pod kůží. Bulka pod kůží Otázka 30.7.2017 Pes Dobrý den, chtěla bych se zeptat.Dnes jsem objevila u naseho dvouleteho bigla bulku na boku,malou , ale viditelnou.Pred dvěma lety jsme kvůli bulce a následné rakovine prisli o 10 leteho bigla Např. budeme operovat 16-letého psa s 3 cm lipomem pod kůží?Pravděpodobně ne. Stejný pes s drobným, 1 cm velkým mastocytomem. Boule na boku chodidla. zutinka. 4. lis 2018. Zdravím,neporadí někdo? Na straně chodidla se mi udělala boule.Co to může být? 0. michaela19911991. Koukam, ze tema ma stary datum, ale nechci zaklad nove vlakno.. Taky mame problem s boulema.. Ari ma dve, jednu v oblasti kohoutku a druhou na zadech skoro az u zadku, ma je zhruba tyden, nejdriv se objevila ta na zadech, tvrda boule velikosti mensiho tenisaku, prvni dny byla dost horka..Dalsi dny se objevila druha, ne tak velka ani ne tak tvrda boule na kohoutku. Boule u psa na boku. Boule psa na boku mohou být novotvary maligní nebo benigní. Benigní (nezhoubné) nádory charakterizuje pomalý růst. Nerozšiřují se do ostatních částí organismu mimo kůži. Mohou však dosahovat velkých rozměrů, být povrchově zvředovatěné či omezovat končetiny. Pravděpodobně nejběžnějším.

Diskuze Boule na boku - Hello Sand

Náš pes to tak také mívá. Někomu se vstřebá za 14 dní, jinému za dva měsíce.. Kdyby se Vám to však nezdálo, veterinou nic nezkazíte Mamka mi taky tuhle říkala, že má pes na boku boudičku, tak jsem se hned ptala na očkování. Málem na něj už zapomněla, bylo to asi po měsíci Boule na nohou, Boule na hlavě, Boule na těle psa, Boule u psa po očkování, Kožní nádory u psů, Boule v srsti koček, Divné dýchání u psa, Larvy v kůži u psa, Šupinatění kůže - lupy u psa, Diagnostika psa podle stolice, Selhání ledvin u psa, Svra Tvrdá boulička pod kůží na varlatech Dobrý den, pod kůží na. Boule u vstupu do konecniku s hnisem . Chirurgie Marek 6.12.2014 Dobry den u konecniku se mi objevila boule. Ze ktere vyteka zluty hnis . Obcas boli a taky se obcas zmensi ci zvetsi. Co to je a jak se to da lecit ; pes má boule na krku. U psa se pravděpodobně vyskytlo nádorové onemocnění krevních buněk Dobrý den mám na pravém koleni z boku velikou bouli objevila se tam zhruba po týdnu co jsem spadl z mola zhruba z 1.5m do asi 20 cm vody od te doby stím mám potíže pokud déle chodím tak mě koleno rozbolí tak že pomalu nemohu chodit a když jsem byl u lékaře tak mi řekl že jsem prý moc rychle vyrostl ale..

Velká plemena (s váhou od 23 do 40 kg) 3 Boule u psa na boku. Boule psa na boku mohou být novotvary maligní nebo benigní. Benigní (nezhoubné) nádory charakterizuje pomalý růst. Nerozšiřují se do ostatních částí organismu mimo kůži. Mohou však dosahovat velkých rozměrů, být povrchově zvředovatěné či omezovat. V devíti se mi udělala boule na krku. Rakovina se mi několikrát vrátila. Stalo se to před 19 lety, byla jsem tehdy devítileté veselé a aktivní dítě. Na krku jsem si nahmatala bouli, mysleli jsme si, že je to jen tuková bulka. Později se ukázalo, že to je nádor

Boule na hlavě trápí především malé děti, které se ještě neumí dobře orientovat v prostoru, nedokážou odhadnout vzdálenosti a nemají dobrou rovnováhu Boule u psa po očkování Bolesť hlavy bez zjavného dôvodu, známa tiež ako migréna, je veľmi intenzívna pulzujúce bolesť, ktorá môže trvať aj niekoľko hodín. Boule u psa na boku. Boule psa na boku mohou být novotvary maligní nebo benigní. Benigní (nezhoubné) nádory charakterizuje pomalý růst. Nerozšiřují se do ostatních částí organismu mimo kůži. Mohou však dosahovat velkých rozměrů, být povrchově zvředovatěné či omezovat končetin Boule u psa na boku. Boule psa na boku mohou být novotvary maligní nebo benigní. Benigní (nezhoubné) nádory charakterizuje pomalý růst. Nerozšiřují se do ostatních částí organismu mimo kůži. Mohou však dosahovat velkých rozměrů, být povrchově zvředovatěné či omezovat končetiny Každý z nich má svého dětského. Boule na krku dítěte, prosím o radu, akutní BABY-CAFE . Boule u psa na boku. Boule psa na boku mohou být novotvary maligní nebo benigní. Benigní (nezhoubné) nádory charakterizuje pomalý růst. Nerozšiřují se do ostatních částí organismu mimo kůži

Bulka na boku, bulka na boku těla

Boule vznikají nejčastěji na hlavě, kde je nad plochými lebečními kostmi tenká kůže. Boule na hlavě trápí především malé děti, které se ještě neumí dobře orientovat v prostoru, nedokážou odhadnout vzdálenosti a nemají dobrou rovnováhu Klíště u psa boule About Boule - Boule Diagnostic . 1.Liczba chromosów u psa,78 boule na pravém boku pod žebry - poradna Na šourku,pod varletem,se mi pod kůží udělala taková boule Dobrý den.Na šourku,pod varletem,se mi pod kůží udělala taková boule (viz foto).Je tvrdá,při zmáčknutí bolí,jako když se udělá akné.Za pár dní se začala nějak zmenšovat a jakoby mizet a pak,asi za týden,se zase. Zjišťovala jsem lymfomasáž, u nás nikdo ruční nedělá jen strojovou, jestli by to tedy mohlo pomoci, určitě bych dle Vaší rady zkusila Bulka pod kůží Otázka 30.7.2017 Pes Dobrý den, chtěla bych se zeptat.Dnes jsem objevila u naseho dvouleteho bigla bulku na boku,malou , ale viditelnou.Pred dvěma lety jsme kvůli bulce a.

Tukové bulky u psů: riziko nebo banalita? • Hobby / inStory

1. ut až hodin a jsou po celém povrchu těla. Léčí se antihista
  2. ika, bulku vytáhnout jehlou nebo ji chirurgicky odstranit) Tukové boule neboli lipomy jsou nezhoubné nádory z tukové tkáně, které pomalu rostou.
  3. Boule na hlavě u kočky - tema. Boule v srsti koček, Boule na těle psa, Boule u psa po očkování, Zánět oka u kočky, Infračervený teploměr pro kočky, Bravecto pro kočky, Krev v moči u kočky, Brusinky pro kočky, Granule pro kočky, Jak vyvolat porod u kočky, Šáchor pro kočky, Kožní nádory u psů. Bolestivá boule pod.

Boule u psa po očkování. Boule u psa po očkování se mohou objevit jako alergická reakce na podanou látku. Často vznikají v průběhu minut až hodin a jsou po celém povrchu těla. Léčí se antihistaminiky, podobně jako senná rýma u lidí Boule na břiše může mít několik příčin. Jednou z nich může být podkožní bulka. Od. Marek M. 8651. Sdílejte. Facebook. Zde se můžete podívat na video z propíchnutí obrovské boule na hlavě. Toto by si měl přečíst každý rodič bez ohledu na věk! Další články Boule u psa na boku. Boule psa na boku mohou být novotvary maligní nebo benigní. Benigní (nezhoubné) nádory charakterizuje pomalý růst

Boule u psa po očkování. Boule u psa po očkování se mohou objevit jako alergická reakce na podanou látku. Často vznikají v průběhu minut až hodin a jsou po celém povrchu těla. Léčí se antihistaminiky, podobně jako senná rýma u lidí Jak se zbavit psa? Nový příspěvek od Navrátil Josef » pon 23. říj 2017 12:26:52. Přečtěte si rady a zkušenosti na téma boule na boku u žeber u pejska. že musím k veterináři, ale v neděli tam nejsou a kdyby náhodou, aby v pondělí už nebylo Z dlouhodobých studií vyplývá, že 90% všech testikulárních nádorů na světě se nachází u rasy bílé, 6,6% se vyskytuje u rasy černé a zbytek připadá na.

U zvětšených uzlin, zejména pokud se vyskytují na více místech, je důležité nalézt příčinu a vyloučit onemocnění krve. Někdy mohou být uzliny zvětšené následkem infekčního onemocnění, jindy v důsledku zánětu v některém místě v těle anebo v souvislosti s nádorovým či jiným onemocněním Boule na zebrech u kocky. Boule či bulky se v srsti koček mohou tvořit z několika důvodů, ať už jsou to záněty, ekzémy, či nádory. Vždy je třeba tyto projevy řešit a nepodceňovat, protože se může jednat o závažné onemocnění Boule u kočky už rozebírají maminky na webu eMimino

Boule na malicku u nohy. Dobrý den, zhruba před 8 lety se mi udělala tvrdá boule na chodidle levé nohy (zespoda asi 1,5 cm od prsteníčku). V této době jsem začala mít také problémy s karpály na rukou a také jsem měla oteklé i palce u nohou. Byl jsem na ortopedii a bylo mi řečeno, že se mi asi rozpadla klenba. Nakonec se po. Boule na hlavě, Boule na nohou, Lipomy, Vše o penisu, Jak se zbavit vápenatých usazenin na kůži?, Boule v srsti koček, Boule na těle psa, Boule u psa po očkování, Svědění kůže na hlavě, Aterom, Výduť na mozku, Achillova pata, Strupy na hlavě u dítěte, Co j Dobrý den, na krku se mi objevila boule, v průměru má 4-5cm.

Strupy na kůži u koček

Když najdete svému mazlíčkovi bouli, neotálejte a

Zakrslý králík boule pod bradou. A asi 2-3tydny zpět jsem si všiml že pravidelně když chodí kolem domečku, klece, všeho co má rohy tak si tam položí bradu a sjede roh jak kdyby ji pod bradou/na spodní čelisti něco svědilo. Bouli tam nemá ani nijak nateklé Boule pod bradou u králíka. Blahova. 06.11.2012. 127.0.0.1 Existuje jen velmi málo věcí, které vás překvapí víc než objevení a boule nebo boule na svého psa A je to tak, že když vaše ruka klouže po vašem psím příteli v láskyplném gestu, jako když se ho dotknete nebo ho pohladíte, vaše prsty mohou přejít hrudka, která tam předtím nebyla.. S tím vytrvalým slovem C, které se ve vaší mysli dostane do centra. Váček na dásni - domácí léčba, Tmavá skvrna na dásni, Boule na hlavě, Boule na nohou, Zánět dásní a parodontóza, Boule na těle psa, Boule v srsti koček, Svědění dásní, Boule u psa po očkování, Různé formy váčku, Babské rady na zánět dásní, Zánět dásní, Bolest

Boule u hrudníku (opět bych doporučila odběr vzorků na cytologii) může být také více diagnozami. Opět ale nevím, zda je zespoda hrudníku na mléčné žláze, případně na boku hrudníku, jak je velká, jaká je její struktura. Bohužel je popis nekompletní Boule u psa po očkování. Boule u psa po očkování se mohou objevit jako alergická reakce na podanou látku. Často vznikají v průběhu minut až hodin a jsou po celém povrchu těla. Léčí se antihistaminiky, podobně jako senná rýma u lidí. Zdroj: Boule na těle psa

Roztržení kůže na boku po kousnutí psem. Druhou častou kýlou , je kýla tříselná, která se projevuje jako bulka ve slabině. Zjišťujeme jí hlavně u fen a to jak u štěňat tak u starších. U starších fen je při náhlém zvětšení kýly obsahem často močový měchýř, děloha nebo střevo a je nutná urgentní operace Dobrý den, obracím se na Vás s žádosti o radu. Máme doma 9 měsíčního rotvajlera- psa, 40 kg. Asi v 4 měsících se mu na jazyku objevily bílé, tvrdé pupeny, které strostly v jeden cca. 1,5 cm velký útvar - na boku jazyka

Boule a kožní novotvary

Hodnější a vděčnější kočku jsem nikdy neměla.Začátkem léta jsem si všimla, že sí jí na boku udělala boule, známá mi řekla, že to je rakovinová boule po injekci. A já bohužel zaregovala tak, že jsem řekla, že pokud je to rakovina, tak je pro starší kočku nevyléčitelná a pokud to bude tukový nádor, nic se neděje Boule u psa - co to může být? - Maminky a tatínkové diskutují na webu Rodina.cz. Přidejte do diskuze své rady a zkušenosti Boule na srsti u psa může mít celou řadu možných příčin, od reakce na štípnutí hmyzem přes možný absces po poranění až po velmi vážné, například může jít o nádorovou změnu (i u mladého zvířete) U psů se nejčastěji objevují hematomy (othematom) v uchu, oku, ale i na jiných částech těla psa Dobrý den, provádíte u Vás operaci slinné žlázy z psa,resp. odstranění slinné žlázy?10lety kastrát,po odstranění boule na krku,dle veterináře se jednalo o zánět slinné žlázy.5 dnů po operaci,rána se nehojí,přes ránu vytékají sliny.Doporucena operace -vyjmuti,preparace slinné žlázy pod inhalační narkózou. Děkuj

Boule na boku a stehně katka 15.8.2016 19:20. Na histologii ale zjistili z vyříznuté rány spinaliom Boule na zádech u psa - absces. Napsal MVDr. Zbyněk Lonský. Máme doma čtyřletou fenku plemene basenji, už asi půl roku se jí po delším čase (už třikrát) vždycky udělá na zádech boule, pak jí praskne, až tam má. Boule u hrudní kosti Dobrý den, je mi 25 let a asi před půl rokem se mi na hrudní kosti dole lehce vpravo udělala boule cca 3cm. Bouly nahmatám pouze, když pořádně vypnu prsa. Na dotek není bolestivá a nemám s tím žádné problémy, takže jsem to zatím neřeši Boule v podpazi, na leve ruce... Mám dotaz. Jiz delší dobu mam na leve ruce pod ramenem v podpazi bouli. Kdyz mam delsi dobu ruku ve zdvihle poloze tak mne zacne ruka hodne bolet a palit v zapesti a kdyz si omylem do boule tuknu, tak mi neprijemna bolest vystřelí az do malicku a praveho spodniho boku ruky

Aragonit nabíjení | aragonit ovlivní vaše soustředění a

Před 5ti dny se mi udělala ta samá boule za levém uchem je tvrdá, ale nebolí vzadu na krku mám ještě další 2 boule a na u klíční kosti na krku se mi taky jedna dělá Ještě jednou dobrý den Pane Zajíček,já jsem se ještě chtěla zeptat na můj problém.Udělala se mi asi před 2 roky bulka těsně pod levým uchem,je. Guz na żebrach. Guz Pancoasta to rak oskrzela położony obwodowo w okolicy szczytu płuca. Może naciekać splot ramienny, zwoje współczulne, żebra i kręgi. Powoduje silne bóle, uszkodzenie splotu barkowego i zespół Hornera.. Předmět: Alergie/boule u psa Dobrý den, mému psovi se dělá na krku boule, která se občas udělá poté zase zmizí. Dle vet je to nějaké autoimunitní onemocnění. (Na sonu nic vidět nebylo, není to ani naplněné tekutinou). V místě boule dostal před nějakou dobou injekci a od té doby se to objevuje Dobrý den ,dnes se mi na krku pod uchem na konci čelosti objevila boule o průměru cca 2 cm,zvláštní je ,že jen na levé straně,boule je pohyblová,nebolí ,ale jde vidět. Asi už 3 dny jsem nachlazený,mám rýmu,škrabe mě v krku a při polknutí mě lehce praskne v pravém uchu.Možná to má vliv.Mám navštívit.